מחמם מים רינאי (Rinnai) – הקץ לדאגה למים חמים

אישה במקלחת

כשהחורף ממשמש ובא, אחת הדאגות העיקריות בסדר היום המשפחתי הופכת להיות המקלחת היומיומית. בעידן המודרני שלנו עם הטכנולוגיות החדשניות שצצות בכל פינה, כשמחממי המים בגז כבשו את הזירה ונעשו מוצר חובה לכל בית- קשה להבין את ההתעקשות להיצמד לבוילר (דוד השמש) הפרימיטיבי, שהשימוש בו כרוך בדאגה יומיומית: שהמים החמים לא ייגמרו באמצע המקלחת, שהם יספיקו לכל הילדים ושבכלל נזכור להדליק דוד.

מאמר זה יסקור את שוק מחממי המים שהולך וגודל בחמש השנים האחרונות, ואת חברות הגז הבולטות, כשהמובילה היא חברת פזגז שמשווקת את מחמם המים רינאי שהוא כיום מחמם המים בגז הנמכר ביותר בישראל.

רינאי – מחמם המים האולטימטיבי

המחיר הסטנדרטי של מחמם מים פזגז נע בין 3,500 ל-4,500 שקלים (המחיר אינו כולל את עלות ההתקנה והתוספות). טכנית, רוב מחממי המים מספקים את הפתרון והמענה הבסיסיים למים חמים. אך קיימים הבדלים מהותיים באיכות, רמת ועמידות המוצר לטווח זמן ארוך, בניצולת הפנימית של הגז שמגלמת פוטנציאל חיסכון אדיר וכמובן באמינות החברה עצמה והשירות שהיא נותנת. המכשיר ממוקם לרוב מחוץ לבית, אמור להיות עמיד לפגעי מזג האוויר, רוחות וסערות, מוגן דיו בשמש הישראלית הקופחת והמייצרת קורוזיה וחלודה מזיקות.

מחמם מים רינאי

המכשיר שעומד בכל המדדים הללו ולכן הפך למחמם מים בגז מומלץ והפופולרי ביותר בישראל, הוא מחמם מים רינאי של חברת פזגז, מובילת שוק מחממי המים. מותג רינאי הוא תוצרת חברה יפנית מהמובילות בתחום בעולם כולו. אחוז התיקונים והתקלות במכשירי רינאי עומד על פחות מעשירית האחוז. הוא מספק 17 ליטר מים חמים לדקה, ודגמים מסוימים אף מבטיחים 32 ליטר מים חמים בעת ובעונה אחת בכמה נקודות בבית, מה שמבטיח ללא חשש שהמים לעולם לא ייגמרו מכל הברזים, ושום מקלחת לא משפיעה על מקלחת אחרת. המכשיר ניתן להתקנה הן בבית פרטי, הן בדירה בבניין מגורים, מחוץ לבית, במרפסת או בחדר השירות, והוא מתחבר לצינור המים החמים הראשי של הבית.

מקצת היתרונות שמיליונים ברחבי העולם נהנים מהם מדי יום

  • פעולה מיידית – מיד עם פתיחת ברז המים החמים, מחמם המים מופעל ומספק מים חמים ללא כל המתנה.
  • מים חמים ללא הגבלה, לכל הבית – מים חמים שלעולם לא נגמרים, 24/7. המכשיר מתחבר לצנרת המים החמים הראשית כך שהוא מספק מים חמים למספר ברזים במקביל. יותר אין צורך לדאוג להדלקת דוד, וכל בני המשפחה יכולים להתרווח באמבטיה חמה מפנקת או להתרענן במקלחת, גם בו זמנית.
  • חסכוני ואקולוגי – המכשיר מסתנכרן עם דוד השמש ומופעל רק כאשר המים בדוד אינם בטמפרטורה הרצויה, מה שחוסך מים, כסף וידידותי לסביבה.
  • מכשיר חכם ובטיחותי – שלט דיגיטלי חכם נותן שליטה בטמפרטורה, כולל חיישני בטיחות, בקרת אבנית ו-3 מערכות הגנה לבטיחות מירבית.
  • עמידות – המכשיר נבדק ונמצא כעמיד לאורך זמן באקלים הישראלי.
  • איכות ואמינות –המותג היפני רינאי מוביל באמינות ובטיחות בתקנים הגבוהים ביותר תוך שימוש בטכנולוגיה חדשה ומתקדמת.

נפרדים מהבוילר

מזה מספר שנים, הבוילר הולך ונעשה פחות ופחות רלוונטי ברחבי העולם. יותר ויותר אנשים מאסו בהמתנה מורטת העצבים לבוילר שמחמם בקצב שלו, להדלקות חוזרות ונשנות בכל מתקלח נוסף שלא לוקח סיכון לאחר המתקלח הקודם ומדליק מחדש. יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור למחממי המים החדשניים המופעלים בגז.

הציבור הבין שלא מדובר במותרות אלא במוצר חובה בכל בית, שחרף מחיר בסיס יקר מהמקבילה החשמלית שלו, תועלתו תמיד מצדיקה את ההשקעה ומשפרת ברמה הכי בסיסית את איכות החיים.

ברוב הבתים, אין הקפדה על חיסכון בשימוש בבוילר, שמודלק ללא הרף לפי צרכי המתרחץ התורן (שמצידו לעולם לא יסמוך שהדוד דלק מספיק זמן לפני הכניסה למקלחת), ונשכח באופן תכוף למשך שעות. לעומת הבוילר, מחממי המים חסכוניים משמעותית ובטווח הארוך הרווח הוא של כולם- לא רק המוכרים אלא גם הלקוחות מרוויחים בחיסכון מים מהותי. מסיבות אלו מחממי המים הפכו למוצר חובה בתכנונם של בתים פרטיים, ולמעשה לוקחים בימינו בחשבון תכנון מוקדם להנחת תשתיות שיאפשרו התקנת מחמם מים בגז בכל בנייה חדשה.

שאלות נפוצות

כמה עולה מחמם מים בגז רינאי?

מחירו של מחמם מים בגז רינאי הדגם הנפוץ RINNAI יפן 17 ליטר – להתקנה חיצונית, נע בין 3,500 ש"ח לבין כ 4,500 ש"ח (לא כולל את עלות ההתקנה).

תקלות במחמם מים בגז Rinnai

מחממי המים המתקדמים כגון מחמם המים בגז של רינאי, בודקים ומנטרים את עצמם באופן קבוע. במידה ומתרחשת תקלה במחמם, מספר התקלה יופיע על הצג הדיגיטלי וכך תוכלו לאתר ולפתור את התקלה.

מתקדמים למחמם מים רינאי

הבוילר הוא נחלת העבר מבחינת מאות אלפי אנשים ובתי אב בישראל שנפטרו ממנו ומכל המריבות הקבועות שהוא הביא לגבי "מי נכנס ראשון למקלחת" ומי מסתפק בקמצוץ המים החמים שנותרו לפני שהם נהיים קרים באמצע המקלחת. דוד השמש כבר מזמן לא יכול להשתלט על עומסי צריכת המים, בוודאי במשפחות ברוכות ילדים.

במקום להיתקע בעבר, כדאי לחשוב חכם, ולהסיר לפחות דאגה אחת מהלב.

אז תפסיקו להסס… ותשימו פול גז!

עוד היום תוכלו להתקדם צעד נוסף לקראת החלום לחיים נוחים ורגועים, עם מקלחות חמימות ונעימות לשארית חייכם.

לייעוץ, הכוונה ופרטים נוספים, פשוט מלאו את הפרטים הבאים – ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי  😊

תוכן עניינים
ליצירת קשר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או התקשרו לטלפון 054-6899144

דילוג לתוכן