מחמם מים פלומה (Paloma) – הנוחות כדרך חיים

מקלחת חמה

אחד הקשיים המרכזיים בכל חורף הוא מחסור במים חמים שנגרם עקב שימוש בדודי שמש שלא מתאימים לצריכה שוטפת של מים חמים בבית. בשנים האחרונות פותחו לא מעט מחממי מים שנועדו לענות על הצורך הזה ולהבטיח לכם שלא משנה מה המצב אצלכם בבית, תמיד תוכלו להנות ממים חמים בצורה נוחה. אנחנו כאן כדי לספר לכם על מחמם מים פלומה שהוא אחד המחממים המובילים כיום בישראל.

מחמם מים פלומה

מחמם מים פלומה הוא מחמם של חברת Paloma היפנית, שפועל על גז, ונועד להבטיח לכם מים חמים בכל שעות היממה. התעשייה היפנית ידועה באיכות שלה, ולא לחינם המחמם הזה נחשב לאחד הטובים ביותר שקיימים היום בשוק. אם עדיין לא שמעתם על מחמם המים הזה, אנחנו כאן כדי לספר לכם על כמה מהיתרונות המרכזיים שלו.

מחמם מים בגז לחימום מיידי

הצורך במים חמים הוא משהו שפוגש אותנו בכל יום ויום, ובלעדיו החיים שלנו פשוט לא נוחים. כדי להתגבר על הבעיה הזו, פותחו לא מעט אמצעים על מנת להבטיח אספקה שוטפת של מים חמים בבית. דודי שמש הם האמצעי המוכר ביותר, אולם יש להם לא מעט חסרונות, מה שמוביל אנשים לחפש אמצעי מתקדם יותר שיבטיח להם מים חמים בצורה קבועה בבית.

אספקת מים

הדבר הראשון וכמובן החשוב ביותר הוא אספקת המים. מחמם המים של פלומה יכול לעמוד בעומס משמעותי, והוא יכול לספק מים לשתי מקלחות נפרדות בקיבולת של עשרות ליטרים בדקה. לא מעט מחממי מים נופלים במקום שבו הם צריכים לספר כמות גדולה של מים, ומחמם המים של פלומה נועד לענות בדיוק על הצורך הזה.

מחמם מים פלומה

בטיחות והגנה מרבית

לאור העובדה שהמחמם פועל על גז, בטיחות היא עניין שחייבים לתת עליו את הדעת. בנוסף, העובדה שמדובר על מחמם מים בגז שמביא את המים לדרגת רתיחה גבוהה מאוד אף היא דורשת התייחסות, והחברה נתנה את הדעת על כך.

מחמם המים פלומה מצויד בבקרת בטיחות מתקדמת, והוא אף מאפשר לכם להגדיר את המעלות הגבוהות ביותר שבהן אתם מעוניינים על מנת להבטיח שילדים לא ייפגעו בעת שימוש במחמם.

אפשרויות בקרה מתקדמות

אפשרויות הבקרה המתדמות של מחמם המים גם הן יתרון גדול. על מחמם המים ניתן לשלוט באמצעות שלט להפעלה מרחוק, וכך התפעול שלו הופך לנעים יותר. גם בקרת הבטיחות יכולה להתנהל דרך השלט וכך ההתנהלות שלכם עם מחמם המים תהיה נוחה הרבה יותר.

חימום מים בצורה זולה וידידותית לסביבה

בניגוד למחממי מים אחרים שלא יודעים לנצל את השמש לטובת חימום המים, מחמם המים Paloma יודע לצרוך את האנרגיה הסולארית כאשר היא זמינה, וכך הוא פשוט חוסך לכם כסף בזמן שבו לא באמת צריך להפעיל אותו על גז.

לא דורש הקצאה של מקום מיוחד בבית

בניגוד לאפשרויות חימום אחרות שדורשות לא מעט מקום בבית, מחמם המים פלומה הוא מחמם המים שתופס הכי פחות מקום בבית, כך שלא באמת משנה מה הגודל של הדירה או הבית שלכם, תוכלו כנראה למצוא מקום להתקין בו את מחמם המים, וכך גם אתם תהנו מאספקה שוטפת של מים חמים.

מחמם מים מהיר בגז PALOMA – נתונים טכניים (דגם 20 ליטר):

ספיקת מים 20 ליטר / דקה
מידות המכשיר גובה 58 ס"מ, רוחב 35.5 ס"מ, עומק 18.7 ס"מ
הצתה אלקטרונית ישירה
צריכת גז מינימאלית 294 גרם / שעה
צריכת גז מקסימאלית 3,290 גרם / שעה

שאלות נפוצות

כמה עולה מחמם מים בגז פלומה?

בגדול מחחמי מים איכותיים תוצרת יפן יקרים יותר. מחירו של מחמם מים בגז פלומה או רינאי יכול לנוע בין 3,700 ש"ח לבין כ 4,500 ש"ח (לא כולל התקנה).

במה כרוכה התקנת מחמם מים בגז?

התקנת מחמם מים בגז כרוכה בחיבור לצנרת מים קרים ומים חמים, נקודת חשמל וכמובן התקנת נקודת גז.

האם נדרשת נקודת חשמל עבור מחמם מים בגז?

כן. נדרשת נקודת חשמל רגילה, מכיוון שההפעלה מתבצעת על ידי הצתה אלקטרונית ישירה שמדליקה את הגז.

מחמם מים בגז יפני – לסיכום

מחמם המים בגז פלומה הוא מחמם איכותי של התעשייה היפנית המשווק בארץ ע"י חברת דור אלון (דורגז). נחשב בצדק לאחד המוצרים הטובים ביותר בשוק בתחום הזה, לאור העובדה שהוא מאפשר לנו להנות מכמויות גדולות של מים במהירות שיא, תוך כדי שמירה על תקן בטיחותי גבוה במיוחד. המחמם לא תופס לכם הרבה מקום בבית, והוא גם יודע לנצל את אנרגית השמש על מנת לחמם את המים במצבים שבהם היא זמינה.

הגיע הזמן לשפר את איכות החיים שלכם

כי גם לכם מגיע להתקדם למחמם המים בגז האיכותי של פלומה!

לייעוץ, הכוונה ופרטים נוספים, פשוט מלאו את הפרטים הבאים – ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

תוכן עניינים
ליצירת קשר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או התקשרו לטלפון 054-6899144

דילוג לתוכן