מחמם מים ESB – מחמם מים היברידי

ראש מקלחת עם מים זורמים

עוד פעם המים מתחממים לכם לאט כמו צב? חייבים לעשות מקלחת זריזה ולצאת כבר? נמאס לכם לקפוא מקור במקלחת כדי לשמור את השבת? עכשיו יש פתרון אידיאלי בשבילכם- מחמם מים ESB, מאיץ חום לדוד שיספק לכם מקלחת חמה תוך דקות ספורות בלבד, אפילו בימי החורף הקרים ביותר.

מהו בעצם מחמם מים היברידי?

מחמם מים ESB או בשמו השני – מחמם מים היברידי, הוא למעשה מכשיר חכם להאצת חימום חיצונית, אשר מחמם את המים הקרים ודוחף אותם אל הדוד הגדול. לאחר שהמים הקרים זורמים אליו, מתחממים ומגיעים אל הדוד הגדול, הדוד הגדול הופך להיות 'כלי שני' שכל מטרתו רק לשמור על חום המים.
התקנת מחמם מים ESB לחימום מים הינה פשוטה ומתאימה עבור כל דוד וכמעט בכל מקום, כך שכל אחד יכול ליהנות מאפשרות של מים חמים. התקנת המכשיר נעשית על ידי החברה שפיתחה אותו, בי אנרג'י.

מה זה ESB

אם אתם לא אוהבים לחכות זמן מוגזם לכל מקלחת, ואם אתם משפחה מרובת ילדים בעלת דוודים בנפחים גדולים (בין 150 ל-300 ליטרים) – מחמם מים ESB הוא בול בשבילכם.

תוכלו להשתמש במוצר החיצוני, שפועל לחימום מים מהיר, פותר בעיות רבות, מקל על המערכת הפנימית ומסייע לקיום הפעלות קצרות יותר ושימוש מהיר יותר במים- מה שבסופו של יום מרוויח חיסכון חשמלי משמעותי.

מים חמים – גם בשבת

אם אתם שומרי שבת, סביר להניח שנתקלתם בסיטואציה הבאה לא מעט פעמים: שבת, קור אימים בחוץ, ואתם לא יכולים לעשות מקלחת חמה- כי אסור להשתמש במי דוד חשמל או דוד שמש חמים, אפילו אם חוממו לפני שבת. זה מה שאתם יודעים, זה מה שלימדו אתכם כל החיים.

כבר הרבה שנים קיים איסור על שימוש במים חמים מדוד חשמל או מדוד שמש בשבת. הרעיון מאחורי האיסור הוא שהמים הללו הינם מים אשר 'בושלו', כיוון שגוף החימום נמצא בתוך הדוד ובכך מתבצע בישול של המים ב 'כלי ראשון' בכל פעם שנכנסים מים קרים אל הדוד. לא משנה אם המים חוממו לפני שבת, עדיין מדובר על אחת מל"ט אבות מלאכה האסורים בשבת, ומסיבה זו, עד עתה היה בלתי אפשרי לשומרי שבת להשתמש במים חמים בשבת.
עד לא מזמן, זה היה נכון… אבל עכשיו, יש פתרון!

פטנט כחול לבן

בזכות הפטנט הישראלי הייחודי החדש של חברת בי אנרג'י, סוף כל סוף מתאפשרים גם לציבור שומרי השבת מים חמים ביום שבת: מכשיר ה-ESB מחמם את המים בשבת מבלי לעבור על איסור בישול. המאיץ החכם פועל במשך השבת על תרמוסטט, כך שאין בעיה של שימוש במים שנמצאים בדוד, כי לא נעשית בו פעולת בישול.

המכשיר הולך ותופס תאוצה בקרב אנשים שומרי שבת, ואף 'הוכשר' על ידי רבנים גדולים וחשובים בני דורנו, ביניהם הרב דב ליאור, הרב יעקב יוסף והרב רצון ערוסי, אשר כולם בדקו אישית את פעולת המכשיר ואישרו את השימוש בו. ניתן להתקין את המכשיר על דוודים גדולים של מוסדות כמו בתי חולים או מפעלים, על דוודים ישנים וכן על דוד שנמצא רחוק או גבוה מדי.

כאמור, מים חמים בשבת הם כבר לא חלום. המכשיר החשמלי ESB לחימום מים מציע פתרון כשר, מקצועי ופשוט בעזרתו ניתן ליהנות ממים חמים בשבת מבלי לעבור על איסור כל שהוא.

כמה עולה המכשיר?

המכשיר מתחבר לכל סוגי הדוודים ואין צורך בהכנת נקודת גז או חשמל. עלות המכשיר משתנה לפי החברות השונות המוכרות אותו, עם זאת מדובר על טווח מחירים שיכול לנוע בין 2,200 ש"ח ל-2,800 ש"ח, מחיר אשר מגלם בתוכו גם קיט להתקנה עצמית.

שאלות נפוצות

כמה עולה מחמם מים היברידי?

עלות המכשיר משתנה לפי החברות השונות המוכרות אותו, עם זאת מדובר על טווח מחירים שיכול לנוע בין 2,200 ש"ח ל-2,800 ש"ח

האם ניתן להתקין אותו באופן עצמאי?

כן. למכשיר מצורף קיט להתקנה עצמית המאפשר להתקין אותו באופן עצמאי

האם המכשיר מתחבר לכל סוגי הדוודים?

כן. המכשיר מתחבר לכל סוגי הדוודים ואין צורך בהכנת נקודת גז או חשמל

ההמלצה שלנו לסיכום

מחמם המים ההיברידי הוא פתרון טוב אבל אבל בזכות הפשטות, מהירות החימום והאמינות הגבוהה, אנחנו ממליצים על מחמם מים חשמלי לכל הבית. מחמם מהיר שמספק מים חמים ללא הגבלה ושלא צריך להדליק מראש.

כל המשפחה מחכה למקלחת, המתקינים מוכנים ומזומנים… אז למה אתם מחכים?

לייעוץ, הכוונה ופרטים נוספים, פשוט מלאו את הפרטים הבאים – ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או התקשרו לטלפון 054-6899144

* דרוש חיבור חשמל תלת פאזי בבית
דילוג לתוכן