מחמם מים אמישראגז – פילוניס (Pelonis) מחמם מים חסכוני

אישה במקלחת עם עיניים סגורות

מי מאיתנו לא חווה את התסכול והתעוקה כשהוא מגלה שהמים במקלחת לא חמים? או שחשבון המים יצא מכלל שליטה? או שהוא צריך לשבת ולחכות לדוד כשהוא בלחץ לצאת מהבית? ובכן, היום – כל הדאגות האלה הן נחלת העבר.

עשרות מיליוני משפחות באירופה ובעולם בחרו להתקדם לשיטת חימום מים חדשנית ויעילה – מחממי מים המופעלים על גז וכעת הם נהנים מפתרון חימום המים הכי אפקטיבי, חסכוני, זמין ומפנק שיש. כעת גם אתם יכולים ליהנות ממים חמים ללא כל הגבלה ותוך חיסכון כספי משמעותי.

על מה בעצם מדובר?

מי לא היה רוצה לעצמו מכשיר המתחבר במהירות של ספידי גונזאלס למערכת הגז הביתית? מכשיר שהדלקתו אוטומטית ומיידית בכל פעם שאחד מברזי המים החמים בבית נפתחים- והחל מתחילת ההפעלה ממשיך את פעולתו ללא הפסקה? סביר להניח שכולנו. אך האם יש חיה כזאת…? הכירו את מחמם המים פילוניס (Pelonis) של חברת אמישראגז.

המכשיר בעל תפוקה גדולה ונדיבה של בין 16 ל-20 ליטר בדקה, כמות כה מכובדת שהיא יכולה להספיק לקיומן של שתי מקלחות בו זמנית. זאת ועוד, הטמפרטורה המועדפת יכולה להיקבע ביתר קלות על ידי מערכת הבקרה האלקטרונית המותקנת במכשיר. יתרון אולטימטיבי נוסף של המכשיר הוא כיבויו האוטומטי והמיידי עם סגירת הברז, כלומר הוא מכוון לחמם אך ורק את כמות המים הנצרכת בבית, מה שמונע חימום בית בזבזני שהרסני במיוחד גם לסביבה וגם לכיס.

מחמם מים פילוניס

מהם היתרונות של מחמם מים אמישראגז?

 • מכשיר חכם.
 • מבטיח מים חמים 24/7 , בכל ימות השנה, ללא הגבלה, בכל כמות, בכל הברזים.
 • חיסכון גדול שנובע מהעובדה שמשלמים רק כשצורכים- מסתנכרן עם דוד השמש ומופעל רק כאשר נגמרים כל המים החמים בדוד השמש.
 • המכשיר מהיר במיוחד- מתבצעות הפעלה אוטומטית של המכשיר מיד כשנפתח ברז המים וסגירה אוטומטית מיידית בסגירתו.
 • בקרה אלקטרונית.
 • קומפקטי ונוח להתקנה.
 • המכשיר בטיחותי, אושר על ידי מכון התקנים הישראלי ובעל תקן אירופאיEN26.
 • תעודת אחריות למחמם מים, שנתיים אחריות ללקוחות אמישראגז.
 • ייעוץ מקצועי בבית הלקוח – והחזר מלא עבור עלות הייעוץ במידה ונרכש מחמם.
 • המכשיר נרכש עם שלט חוטי.
 • כאמור, ישנם מספר סוגים של מחממים מים מדגם פילוניס, אחד בתפוקה של 16 ליטר לדקה, ואחד בתפוקה גבוהה עוד יותר של 20 ליטר לדקה.
 • מחמם מים פילוניס שתפוקתו 20 ליטר יכול להיות פנימי או חיצוני.

למה שאבחר אמישראגז?

בין כל ספקיות הגז בארץ, קיימת ספקית גז אחת בולטת שידועה לשבח בתור מובילת התחום הבלתי מעורערת- הלוא היא חברת אמישראגז (החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ). משנת היווסדה הרחוקה ב-1949 ועד ימינו אנו, החברה השתתפה והשקיעה ללא הרף בפיתוח התעשייתי, החקלאי והתיירותי בישראל.

בדם, יזע, דמעות ושנות עשייה והצלחה כבירות, חברת אמישראגז הצליחה לאסוף לעצמה מאגר עצום של ידע וניסיון רב שנים, הן בתכנון והן בביצוע של מערכות מתקדמות לאספקת אנרגיה, ולמגוון רחב של מכשירים המשמשים אנשים בכל תחום חיים שניתן להעלות בדמיון- בבית הפרטי, בענפי התעשייה, בחקלאות, בתחום התיירות, במוסדות הבריאות, בתשתיות התחבורה ועוד.

בכל עת שלקוחותיה נתקלים בבעיות וצרכים – אמישראגז מעניקה להם אינספור פתרונות מגוונים ויצירתיים לכל קושי ועניין שעולה- החל מאספקת גז פחמימני מעובה, אספקת גז טבעי, חשמל יעיל, מיזוג אוויר מקצועי, מערכות משוכללות סולאריות לייצור חשמל, וכלה בחימום מים אידיאלי.

לסיכום

בכל שנות פעילותה, אמישראגז מעולם לא זנחה או חדלה מהקפדה קתולית על כל עקרונות היסוד וערכי הליבה המרכזיים שלה. החתירה העיקשת ללא לאות לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבה לעצמה, היא שיצרה לאמישראגז את המוניטין המכובד שלה והפכה אותה לחברה המובילה בתחומה: שירות מקצועי, יעיל, אדיב פנומנלי ללא תחרות, איכות הכי גבוהה שניתן למצוא, מקצוענות בלתי מתפשרת ומעל הכל בטיחות מוחלטת.

אתם לא חושבים שהגיע תורכם להעלות את רמת החיים שלכם?

אם גם אתם רוצים לעבור לפתרון חימום מים חסכוני, יעיל, איכותי, מהיר, בטיחותי וחדשני, של אחת החברות המקצועניות, השירותיות והטובות בשוק – מחמם מים פילוניס של חברת אמישראגז, זו הזדמנות שלכם!

לייעוץ, הכוונה ופרטים נוספים, פשוט מלאו את הפרטים הבאים – ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

תוכן עניינים
ליצירת קשר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או התקשרו לטלפון 054-6899144

דילוג לתוכן