מחמם מים בגז בוש (Bosch) – המכשיר האולטימטיבי

אישה במקלחת

חימום הבית בעונת החורף הקרה תמיד היווה אתגר רציני. בשנים עברו, בתקופה בה הבתים כלל לא היו אטומים הרמטית נגד הקור, תנורי נפט היו שכיחים – אך הם הפיצו ריחות לא נעימים ואדי נפט רעילים ברחבי הבית. ברבות השנים עם הקדמה, נפוצו תנורי החשמל בכל בית, אך הם בקושי חיממו את השטח הקרוב אליהם בבית ובוודאי שלא בית שלם. עם כניסת המזגנים לחיינו הביתיים, כביכול הבעיה נפתרה – אך בעת החימום נוצר יובש קריטי באוויר שאנשים רבים רגישים אליו וכך נפגעת איכות חייהם בחורף.

ואז הגיע מחמם המים המיידי הביתי הפועל על גז, וטרף את כל הקלפים.

מה מיוחד בעצם במחמם המים בגז של בוש?

מחמם המים הביתי של בוש הפועל על גז מותאם לעבודה עם מספר קולטי שמש ומערכות סולאריות, שיוצרות חיסכון וניצול מירבי של אנרגיית השמש. להבדיל מדוד חשמל, אשר דורש המתנה מעיקה לאחר ההדלקה ועד קבלת מים חמים ומכיל מספר קבוע ומוגבל של ליטרים של מים מחוממים לכל הדלקה- מחמם מים בגז אינו דורש שום המתנה כלל ואינו מוגבל בכמות המים שהוא יכול לחמם בכל זמן נתון.

פעילותו מתחילה באופן מיידי מרגע פתיחת הברז ועד הסגירה שלו. טמפרטורת המים החמים יציבה וקבועה, והם זורמים בכל הברזים שיש בבית. במכשיר מותקנת מערכת ספיגת רעשים מתקדמת במיוחד, שבזכותה הפעולה של המכשיר שקטה. המכשיר מכיל מסך LCD ידידותי למשתמש, אשר מציג ביתר נוחות וקלות את כל המידע הנחוץ להפעלתו.

מחמם מים בגז בוש Bosch

קיימות למעשה שתי תצורות התקנה שונות למחממי המים בגז – האחת ממוקמת בתוך הבית עצמו והשנייה מחוצה לו. בנוסף, הודות למבער אשר מערבב גפ"מ (גז פחמני מעובה) ואוויר ביחס וטמפרטורה משתנים, פליטת הגזים של המכשיר נמוכה באופן משמעותי, מה שמוביל הן לחיסכון ניכר בעלויות הגז אשר נצרך לצורך חימום הבית, והן לשימוש אקולוגי וידידותי לסביבה.

מהם היתרונות המרכזיים של מחמם מים בגז?

  • אפס זמן המתנה למים חמים – המכשיר פועל מידית ברגע שנפתח ברז המים.
  • כמות בלתי מוגבלת של מים חמים – המים נותרים חמים עד שנסגר הברז.
  • טמפרטורת מים רציפה – לכל משך פעולת המכשיר, המים החמים נותרים בטמפרטורה אחידה ללא שינויים.
  • חיסכון גדול במיוחד בהוצאות – המכשיר מחמם אך ורק את הכמות הנדרשת, מה שמוזיל את העלויות החודשיות וגם יעיל אנרגטית.
  • שימוש נוח – ממשק המכשיר הוא דיגיטלי, מתקדם ופשוט להפעלה.
  • בטיחותי – המכשיר עומד בכל דרישות הבטיחות המלאות של מכון התקנים.
  • אפשרות להתקנה בכל מקום – המכשיר יכול להתאים הן בתוך בתים והן מחוץ להם.

פתרונות נוספים שכדאי להכיר

מחמם מים חשמלי של חברת KOSPEL עובד באופן דומה למחמם מים בגז אבל מופעל באמצעות חשמל. הוא מעוצב באופן מודרני ובעל יעילות אנרגטית מקסימלית ללא איבודי אנרגיה. דגם ה HIT1 הנפוץ בישראל הינו מחמם מים חשמלי לכל הבית עם קצב ספיקה של 12-17 ליטר לדקה של מים חמים. המערכת ניתנת לשימוש עם מערכת החימום הסולרית (דוד השמש) ולכן היא חסכונית מאוד. היא מספקת פתרון מעולה למקומות בהם אין גישה לגז או למשפחות מסורתיות שלא מדליקות אש בשבת. ** נדרש חשמל תלת פאזי בבית

למה כדאי להשתמש במוצר של בוש?

מזה עשורים רבים, מיליוני לקוחות מרוצים מוצאים פתרונות מגוונים לחיי היום-יום שלהם בעזרת מכשירי החשמל הביתיים של בוש. המכשירים האלה מסייעים להם בסיום עבודות הבית מהר יותר ומשפרים באופן ניכר את איכות החיים שלהם.

בוש נושאת באחריות כלפי הסביבה ומייצרת את מכשירי החשמל הביתיים שלה בייצור בר-קיימא, תוך תשומת לב מיוחדת למשאבים. כפי שעולה ממבחני ניסוי בלתי תלויים, הביצועים המעולים של המוצרים מצביעים על החשיבות הרבה שחברת בוש מייחסת לאיכות המוצרים שלה.

שאלות נפוצות וסיכום

איזה דגם של מחמם בוש מומלץ לקנות?

מחמם מים ביתי Bosch Therm 4000 S – מחמם מים מיידי קונבנציונלי עם ארובת טורבו (התקנה פנימית) או ללא ארובה (התקנה חיצונית).

האם חייבים ללכת על מחמם מים של בוש?

המוצרים של חברת בוש Bosch זוכים להצלחה מסחררת בישראל ואין ספק שהם מצטיינים באיכות, יעילות ואמינות יוצאת דופן.

הגיע הזמן להתקדם ולהתחמם…

כי גם לכם מגיע מחמם המים בגז האיכותי והמתקדם של בוש!

לייעוץ, הכוונה ופרטים נוספים, פשוט מלאו את הפרטים הבאים – ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

תוכן עניינים
ליצירת קשר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או התקשרו לטלפון 054-6899144

דילוג לתוכן