רגלים על רצפה חמה

חימום תת רצפתי – הנוחות כדרך חיים

אם גם אתם מחפשים את אמצעי חימום הבית הנעים והטוב ביותר שקיים בימינו, כזה שבאופן חד משמעי יהפוך את כל אורח החיים שלכם להכי נוח שאפשר- מערכת חימום תת רצפתי היא הפתרון האידיאלי עבורכם.

כיום, בזכות הטכנולוגיות המתקדמות והיעילות שמציעות חברות רבות ללקוחותיהן בתחום מערכות הסקה מרכזית תת רצפתית, תוכלו גם לקבל חימום נעים וגם לחסוך משמעותית הן בכספכם והן באנרגיה. תגידו שלום לאחד המוצרים החמים ביותר בשוק.

אז מה הכוונה במערכת חימום תת רצפתי?

כיום, מערכות חימום ביתי תת רצפתיות אשר מבוססות על מים חמים ומשאבות חום חדשניות- מיובאות, מיוצרות, משווקות ומותקנות מרחבי העולם, ממגוון בתי המותגים המובילים בתחומם. השירות מותאם הן למערכות חדשות לגמרי, והן במסגרת הסבת מערכות חימום ישנות (אשר מבוססות על סולר או על גז) למודל הפעולה המודרני, שהוא אמין, חדשני וחסכוני בהרבה מהמערכות הישנות. לא עוד מחירי עתק, לא עוד טרחה בלתי נסבלת של חימום המבוסס סולר וגז. כעת, אפשר לברך בחום על הגעת העולם החדש, היעיל, הירוק והידידותי לסביבה של משאבות חום.

מאחורי כל מערכת חימום תת רצפתי, עומלים בעמל רב ודייקנות מעוררת השראה אנשים רבים. מדובר על תהליך מוקפד וארוך של תכנון, התקנה והתאמה אישית מלאה בכל שלב ושלב, על מנת שישרור איזון אופטימלי בין ביצועיה של המערכת לבין היעילות שלה (הן הכלכלית והן האנרגטית).

בעולם של היום, לא נותר כל ספק באשר לאיזו שיטה נחשבת האמינה, החסכונית והנעימה ביותר לחימום הבית – ללא ספק, מדובר בחימום רצפה שמבוסס על מים המחוממים על ידי משאבת חום; זאת ועוד, העובדה שמדובר במערכות שלא דורשות כמעט שום תחזוקה, לא מצריכות מילוי מיכלי אגירת סולר או גז, והעובדה שחברות כיום מבטיחות ללקוחותיהן אחריות – הופכות את העסק לרכישה כדאית ומומלצת שתתן לכם ראש שקט, בחלום הבסיסי לבלות חורפים חמים ונעימים תחת קורת ביתכם.

בנוסף למטר החידושים הטכנולוגיים ומגוון השיפורים ביעילותן של מערכות החימום שמבוססות על משאבות החום, קיימת אף הוזלה מתמשכת של הטכנולוגיות והמערכות הקיימות בשוק – במילים אחרות, בימינו חימום רצפה הפסיק להיות עסק יקר כפי שהיה בעבר. כלומר, עכשיו גם אתם לגמרי יכולים להגשים את החלום ולקבל לבית הפרטי שלכם רצפה חמימה, נעימה ומפנקת, עם חימום אפקטיבי לרחבי הבית, במחיר משתלם.

אילו פתרונות חימום רצפה קיימים?

  • התקנת מערכת חימום רצפתי מבוססת מים ומשאבת חום, לשוק הפרטי והמוסדי –ללא עוררין מערכת זו מספקת את החימום הנעים, האיכותי, האמין ובימינו אנו, גם החסכוני ביותר. גם כאשר מדובר על התקנת מערכות חדשות בבנייה חדשה, גם כשמדובר בהתקנת חימום תת רצפתי במהלך שיפוץ או אפילו כשמדובר בהסבת מערכות חימום מרכזיות לעבודה – הכל על בסיס משאבות חום אמינות ויעילות אנרגטית.
  • יבוא, תכנון והתקנת מערכות חימום בטיחותיות –מערכות אלה מבטיחות שהן: ללא קרינה אלקטרומגנטית, ללא סכנת כוויות או התלקחות וכמובן, עומדות כולן בתקני בטיחות מחמירים.
  • חלוקת הבית לאזורי טמפרטורה נפרדים-פתרון זה מומלץ גם לחיסכון באנרגיה וגם לצרכי התאמה אישית אולטימטיבית של החימום בכל חדר ואזור רצוי.
  • קיימות אפשרויות גם למערכות הכוללות חימום תת רצפתי וגם חימום של בריכת שחיה / ג’קוזי / מי רחצה וצריכה.
  • בכל עת ניתן לשלב מרכיבים שונים ומיוחדים במערכת החימום– לצורך העניין, יש גם מחממי מגבות או רדיאטורים.

בכדי להתקין מערכת חימום רצפה שמבוססת מים חמים ומשאבת חום, קיים צורך הכרחי בבניית והתקנת תשתית, צנרת מסוימת ובידוד טרם יישום פתרון הריצוף הנבחר. את צנרת החימום והתשתית ניתן להתקין מתחת לכל סוגי הרצפות וכל פתרונות החיפוי או הריצוף (בין אם מדובר בפרקט, אריחים, בטון מוחלק וכו'). קיימת חלוקה בצנרת לאזורי הפעלה ושליטה, והיא מחוברת ומונגשת למרכז המערכת בארון שירות אסתטי ונוח, עם מחשב וממשק שליטה ובקרה.

קיימת בפניכם בחירה חופשית בנוגע להיכן תפעילו את החימום התת רצפתי, באיזו טמפרטורה וכל יתר הפרמטרים להתאמה אישית וניהולה היעיל של המערכת שלכם.

הפתרון החכם והמהפכני ביותר לחימום מים במערכת חימום מרכזית הוא משאבת החום. אמנם לעין בלתי מנוסה משאבה זו תיראה לכם בדיוק כמו שנראית יחידה חיצונית של מזגן, אך בתוכה מתקיים תהליך פיזיקלי קסום שמפיק חום מהאוויר עצמו – אפילו בחורפים המקפיאים ביותר. היחידה החיצונית כמובן תותקן במיקום מועדף עליכם (למשל על הגג, בצמוד לקיר חיצוני וכו'), תוך אסתטיקה מוקפדת והתקנה מדויקת. המים החמים בתוך הצנרת מתחת לרצפה מסתחררים על ידי המערכת, החום עולה ומחמם את החלל כולו בצורה היעילה והנעימה ביותר, תוך שמירה אופטימלית על המסה התרמית בחדר.

פתרון החימום התת רצפתי מגלם בתוכו יעילות אנרגטית, אמינות חסרת פשרות וחסכוניות ניכרת בהפעלה וגם מבחינה אקולוגית. פתרון חימום מרכזי זה מותאם אישית לתנאים בישראל והוא בטיחותי לחלוטין – חימום יוקרתי ומפנק תחת קורת הגג שלכם.

מהן יתרונותיה של מערכת חימום תת רצפתי?

חימום זול ומשתלם

מערכת תת רצפתית היא בעלות נמוכה משמעותית לעומת חלופות אחרות של חימום מרכזי –  כמו מערכות מבוססות סולר, גז או נפט. החיסכון הכספי יכול להגיע למעל 50% בהשוואה לחלופות.

בטיחות מוחלטת

המים בצנרת אף פעם לא עוברים טמפרטורה של 45 מעלות צלזיוס. עובדה זו הופכת את מערכת החימום התת רצפתי לפתרון חימום מרכזי בטיחותי במיוחד – בהיעדר מגע ישיר עם מקור החום נעלמות סכנות לכוויות או התלקחויות. בנוסף, כמעט ואין סיכון לנזילות.

נעימות מרגיעה

עם חימום תת רצפתי, הבית ירגיש לכם חם, נעים ומזמין, והרצפה תרגיש כל כך חמימה, שתוכלו להלך עליה יחפים.

ללא ייבוש חדרים

בחימום עם מזגנים, האוויר מתייבש ובחדר נוצרת אווירת חנק. חימום תת רצפתי עם צנרת מים חמים מתחת לריצוף, משיג את ההיפך – חימום אחיד של כל החלל, מבלי לייבש את האוויר כלל.

אסתטיקה טהורה

הרוב המוחלט של המערכת נסתר מהעין. לכן זהו פתרון חימום מרכזי מאוד אסתטי, נעים למראה ואחד שפותח בפניכם דלתות של חופש עיצובי מלא.

ללא תחזוקה או בלאי

למול חלופות מבוססות סולר או גז, מערכת חימום תת רצפתי מרכזית המבוססת על משאבת חום וצנרת חדישה, מספקת אמינות מעולה וחסרת תחרות. לא קיים כלל כל צורך בתחזוקה שוטפת למערכת. בהגעת החורף, פשוט מדליקים אותה ונהנים מחימום נעים במיוחד. מערכות אלו גם כמעט ולא סובלות מבלאי  או שחיקה (כיוון שאין שריפה של כלום בתהליך החימום) מה שייתן לכם ראש שקט ויהווה לכם חיסכון כספי עוד יותר משמעותי.

המצפון והמצפן המוסריים לגבי איכות הסביבה

בבואנו לבחירת פתרונות אנרגטיים, בפרט כשמדובר בחימום, ההיבט האקולוגי הוא קריטי ומשמעותי. אחד היתרונות המהותיים של חימום מרכזי מבוסס משאבת חום וצנרת מים חמים הוא שמדובר בפתרון האקולוגי ביותר והכי יעיל אנרגטית מכל החלופות האחרות. לצד חיסכון משמעותי באנרגיה, היעדר מוחלט של הצורך בשריפת דלקים פוסיליים, היעדר מוחץ בזיהום אוויר ישיר בדומה לתופעה הקשה הנוצרת מקמיני עצים – חימום תת רצפתי גם מיישם בידוד איכותי המשדרג עוד יותר את היעילות האנרגטית, הכלכלית והאקולוגית של המערכות המעורבות.

בסופו של דבר, הפתרון האידיאלי של העולם המודרני לחימום הבית הוא חימום תת רצפתי – שהולך ומסתמן כדבר הלוהט הבא.

לסיכום

הגיע הזמן שלכם להתקדם לאיכות חיים חדשה עם פתרון חימום הבית המושלם!

לייעוץ, הכוונה ופרטים נוספים, פשוט מלאו את הפרטים הבאים – ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
דילוג לתוכן